
3M (TC)
型号:
3M 8820 7" X 12" - 3/PK
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
THERM PAD 304.8MMX177.8MM WHT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$179.664
$179.664
10
$167.6845
$1676.845
25
$159.2998
$3982.495
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 72°F (22°C) |
| Shape | Rectangular |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | - |
| Material | Acrylic |
| Outline | 304.80mm x 177.80mm |
| Thermal Conductivity | 0.6W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0197" (0.500mm) |
| Series | 8820 |
| Type | Transfer Tape, Roll |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | Tacky - Both Sides |
| Base Product Number | 8820 |