
3M (TC)
型号:
3M 7760AM 3" X 20YD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
3M 7760AM ANTIMICROBIAL DURABLE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$47.253
$47.253
10
$44.62815
$446.2815
25
$42.00292
$1050.073
50
$39.37788
$1968.894
100
$36.75265
$3675.265
250
$34.915046
$8728.7615
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | Bonding |
| Storage/Refrigeration Temperature | 69.8°F (21°C) |
| Thickness - Adhesive | 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm) |
| Color | Transparent |
| Backing, Carrier | Polyester |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) |
| Series | 7760AM |
| Length | 60' (18.3m) 20 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | -20.2°F ~ 154.4°F (-29°C ~ 68°C) |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 12 Months |
| Tape Type | Protective |
| Adhesive | R3500 |
| Width | 3.00" (76.20mm) |
| Base Product Number | 7760AM |