
Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
387009500
封装:
-
批次:
-
描述:
ETX3,12,F3,3030,11,EP,W18
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Voltage - Max | 16.6 V |
| Operating Temperature | 150°C |
| Delta Tmax @ Th | 83.2°C @ 50°C |
| Qmax @ Th | 31.4W @ 50°C |
| Current - Max | 3.2 A |
| Size / Dimension | Rectangular - 34.00mm L x 30.00mm W |
| Number of Stages | 1 |
| Product Status | Active |
| Resistance | 4.82 Ohms |
| Series | HiTemp ETX |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Height | 3.50mm |
| Features | Lead Wires, Sealed - Epoxy |
| Package | Bulk |