
Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
387001768
封装:
-
批次:
-
描述:
ET4,12,F2,4040,TA,RT,W6
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$36.9835
$36.9835
5
$34.6712
$173.356
10
$33.8314
$338.314
25
$32.57018
$814.2545
50
$31.72962
$1586.481
100
$30.889155
$3088.9155
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Max | 16.9 V |
| Operating Temperature | 150°C |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 34.6W @ 25°C |
| Current - Max | 3.9 A |
| Size / Dimension | Square - 40.00mm L x 40.00mm W |
| Number of Stages | 1 |
| Product Status | Not For New Designs |
| Resistance | 4.59 Ohms |
| Series | ET |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Height | 4.14mm |
| Features | Lead Wires, Lapped, Sealed |
| Package | Bulk |