
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
381LX103M050K052
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.833
$5.833
10
$5.1813
$51.813
50
$4.53359
$226.6795
100
$4.14504
$414.504
500
$3.562139
$1781.0695
1000
$3.303074
$3303.074
2500
$3.238312
$8095.78
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 381LX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.6 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 10000 µF |
| Package | Bulk |