
3M
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$136.6765
$136.6765
5
$111.587
$557.935
10
$102.3435
$1023.435
25
$90.45824
$2261.456
50
$87.81705
$4390.8525
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Cable Type | Flat Cable, Flat Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Product Status | Active |
| Ribbon Thickness | 0.100" (2.54mm) |
| Ratings | UL Style 2912 |
| Series | 3603 |
| First Conductor Mark | Red |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | 0.580" (14.73mm) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 10 |
| Base Product Number | 3603 |