
Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4655
$0.4655
10
$0.33155
$3.3155
50
$0.2508
$12.54
100
$0.2185
$21.85
500
$0.161823
$80.9115
1000
$0.13755
$137.55
2500
$0.129466
$323.665
5000
$0.121372
$606.86
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 300 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | PX |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 360 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |