
Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.7065
$10.7065
10
$9.51805
$95.1805
50
$8.32846
$416.423
100
$7.61463
$761.463
500
$6.54379
$3271.895
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Acrylic, Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Termination | Solder Pads |
| Lead Spacing | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | PMLCAP®, MU |
| Voltage Rating - DC | 35V |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 6.8 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |