
CNC Tech
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.722
$0.722
10
$0.61085
$6.1085
25
$0.58634
$14.6585
40
$0.5738
$22.952
80
$0.548862
$43.90896
230
$0.498959
$114.76057
440
$0.449046
$197.58024
945
$0.399152
$377.19864
2400
$0.361732
$868.1568
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Board-Side Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Through Hole, Press-Fit |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Cable Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | CNC Tech |
| Connector Type | Ribbon Cable, DIP Header |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | 3550-06 |