
Keystone Electronics
型号:
3497
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND STANDOFF #8-32 ALUM 1-1/2"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2825
$1.2825
25
$1.20688
$30.172
100
$1.178
$117.8
250
$1.103178
$275.7945
500
$0.9785
$489.25
1000
$0.70681
$706.81
2500
$0.640547
$1601.3675
5000
$0.61846
$3092.3
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Series | - |
| Between Board Height | 1.500" (38.10mm) 1 1/2" |
| Length - Overall | 1.500" (38.10mm) 1 1/2" |
| Type | Round Standoff |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Plating | Iridite |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | #8-32 |