
Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
3330-2-00-15-00-00-03-0
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PC PIN CIRC 0.030DIA GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.342
$0.342
10
$0.29165
$2.9165
25
$0.25726
$6.4315
50
$0.23636
$11.818
100
$0.22705
$22.705
250
$0.203908
$50.977
500
$0.194636
$97.318
1000
$0.162203
$162.203
2500
$0.148295
$370.7375
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.030" (0.76mm) Dia |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Terminal Type | Single Post |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | - |
| Termination | Solder |
| Length - Above Flange | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 3330 |
| Length - Overall | 0.750" (19.05mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | - |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.030" (0.76mm) Dia |
| Terminal Style | Smooth |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3330-2 |