
Rosenberger
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.651
$17.651
10
$15.29785
$152.9785
25
$14.4989
$362.4725
50
$14.28895
$714.4475
100
$12.60783
$1260.783
250
$11.767308
$2941.827
500
$11.515159
$5757.5795
请发送询价,我们将立即回复。
| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 480 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 5 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Rosenberger |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Features | - |
| Insertion Loss | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | RG-174A, 188A, 316 |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Package | Bulk |
| Shield Termination | Crimp |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 12.4 GHz |
| Base Product Number | 32K607 |