
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
326886
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RING CIRC 10-12AWG #6 CRIMP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.931
$0.931
10
$0.8873
$8.873
25
$0.84816
$21.204
50
$0.83638
$41.819
100
$0.730835
$73.0835
250
$0.703456
$175.864
500
$0.664392
$332.196
1000
$0.574494
$574.494
2500
$0.531506
$1328.765
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Insulated |
| Color | Yellow |
| Width - Outer Edges | 0.312" (7.92mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Product Status | Active |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | PIDG |
| Length - Overall | 1.052" (26.72mm) |
| Insulation Diameter | 0.150" ~ 0.230" (3.81mm ~ 5.84mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Features | Serrated Termination |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3268 |