
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
324581
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SPADE TERM 10-12AWG #6 YEL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.8208
$8.208
25
$0.78508
$19.627
50
$0.77406
$38.703
100
$0.6764
$67.64
250
$0.651092
$162.773
500
$0.614935
$307.4675
1000
$0.531734
$531.734
2500
$0.491938
$1229.845
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Insulated |
| Width - Outer Edges | 0.296" (7.52mm) |
| Color | Yellow |
| Terminal Type | Flanged |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | 0.250" (6.35mm) |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Product Status | Active |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Series | Plasti-Grip |
| Length - Overall | 1.057" (26.85mm) |
| Insulation Diameter | 0.150" ~ 0.250" (3.81mm ~ 6.35mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Material - Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Features | Serrated Termination |
| Tongue Inside Opening | 0.145" (3.68mm) |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | 0.591" (15.01mm) |
| Base Product Number | 3245 |