
Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$41.8855
$41.8855
10
$40.7417
$407.417
50
$38.07619
$1903.8095
100
$35.030015
$3503.0015
250
$32.364714
$8091.1785
请发送询价,我们将立即回复。
| Wire Duct Type | Solid (Raceway), 2 Piece |
| Color | Gray |
| Material | PC/ABS, Halogen Free |
| Mounting Type | Rivet |
| Product Status | Active |
| Series | CD-HF |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Height | 0.984" (25.00mm) |
| Features | Separate Snap in Lid (Included) |
| Package | Bulk |
| Width | 3.150" (80.00mm) |
| Base Product Number | CD-HF 80 |