
Mill-Max Manufacturing Corp.
型号:
3221-2-00-80-00-00-08-0
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PC PIN CIRC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.76
$0.76
10
$0.64505
$6.4505
25
$0.61902
$15.4755
50
$0.60572
$30.286
100
$0.579405
$57.9405
250
$0.526756
$131.689
500
$0.474088
$237.044
1000
$0.42141
$421.41
2500
$0.3819
$954.75
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.040" (1.02mm) Dia |
| Contact Finish Thickness | 200.0µin (5.08µm) |
| Terminal Type | PC Pin |
| Contact Finish | Tin |
| Length - Below Flange | 0.150" (3.81mm) |
| Termination | Swage |
| Length - Above Flange | 0.082" (2.08mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 3221 |
| Length - Overall | 0.252" (6.40mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.043" (1.09mm) |
| Flange Diameter | 0.070" (1.78mm) |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.039" (0.99mm) Dia |
| Terminal Style | Single End |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Base Product Number | 3221-2 |