
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
321283
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM RECT TONG 14-16 AWG #8
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.1685
$1.1685
10
$1.0887
$10.887
25
$1.04842
$26.2105
50
$1.03854
$51.927
100
$0.937175
$93.7175
250
$0.906756
$226.689
500
$0.825702
$412.851
1000
$0.739594
$739.594
2500
$0.68893
$1722.325
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Insulated |
| Tab Thickness | 0.031" (0.79mm) |
| Width - Outer Edges | 0.296" (7.52mm) |
| Color | Blue |
| Diameter - Barrel ID | - |
| Terminal Type | Rectangular Tongue |
| Contact Finish | Tin |
| Diameter - Ring ID | 0.171" (4.34mm) |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Product Status | Active |
| Diameter - Barrel OD | - |
| Stud/Tab Size | 8 Stud |
| Series | PIDG |
| Length - Overall | 0.939" (23.85mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Serrated Termination |
| Package | Bulk |
| Terminal Style | Single Stud Hole |
| Base Product Number | 3212 |