
Phoenix Contact
型号:
3210512
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM BLK FEED THRU 12-26AWG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.483
$12.483
10
$12.1467
$121.467
50
$11.3525
$567.625
100
$10.444395
$1044.4395
250
$9.649606
$2412.4015
500
$9.195601
$4597.8005
1000
$8.62791
$8627.91
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 6 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 20 A |
| Number of Levels | 3; Connected |
| Current - UL | 20 A |
| Series | CLIPLINE PT |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Features | - |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |