
E-T-A
型号:
3130-F120-P7T1-W12QY7-5A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRKR THRM 5A 250VAC/50VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$42.1705
$42.1705
5
$40.1584
$200.792
10
$37.14595
$371.4595
50
$32.12653
$1606.3265
100
$30.118515
$3011.8515
250
$28.110652
$7027.663
请发送询价,我们将立即回复。
| Actuator Type | Rocker |
| Approval Agency | CE, CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 185V |
| Series | 3130 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | Yellow |
| Number of Poles | 2 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |