
Vishay Sprague
型号:
30D227M035DB5A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 35V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.372
$7.372
10
$6.5569
$65.569
50
$5.73686
$286.843
100
$5.24514
$524.514
500
$4.507541
$2253.7705
1000
$4.179724
$4179.724
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 30D |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Bulk |