
onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.30305
$3.0305
100
$0.153045
$15.3045
500
$0.135622
$67.811
1000
$0.105545
$105.545
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 520MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 700 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 220mV @ 10mA, 200mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3-MCPH |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | 3-SMD, Flat Lead |
| Power - Max | 600 mW |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 10mA, 2V |
| Base Product Number | 30A02 |