
Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.0995
$2.0995
10
$2.04345
$20.4345
50
$1.9095
$95.475
100
$1.75674
$175.674
250
$1.623056
$405.764
500
$1.546695
$773.3475
1000
$1.45122
$1451.22
2500
$1.26027
$3150.675
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | - |
| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Screw |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal - Width | 13.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height (Max) | 2.150" (54.60mm) |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 57 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 45 A |
| Series | CLIPLINE RBO |
| Type | NEMA Open Construction |
| Length | 2.098" (53.30mm) |
| Voltage - UL | 600 V |
| Housing Color | Gray |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.1-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-26 AWG |