
Würth Elektronik
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$65.8255
$65.8255
10
$60.762
$607.62
20
$50.635
$1012.7
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 90°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | -4°F ~ 194°F (-20°C ~ 90°C) |
| Shape | Rectangular |
| Material | Rubber, Ferrite Powder |
| Thickness - Overall | 0.006" (0.15mm) |
| Product Status | Active |
| Series | WE-FAS |
| Type | Flexible Ferrite Sheet |
| Length | 12.992" (330.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Width | 8.268" (210.00mm) |