
Phoenix Contact
型号:
3035698
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN TERM BLK FEED THRU 8-20 AWG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.3635
$18.3635
10
$17.86
$178.6
50
$16.6915
$834.575
100
$15.356275
$1535.6275
250
$14.187832
$3546.958
500
$13.520229
$6760.1145
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 8.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 5 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 10 A |
| Series | CLIPLINE PTME |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Features | Diode |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-20 AWG |