
Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.4315
$25.4315
10
$24.7418
$247.418
50
$23.12319
$1156.1595
100
$21.27335
$2127.335
250
$19.654626
$4913.6565
500
$18.729801
$9364.9005
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 8mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 26 A |
| Number of Levels | 2 |
| Current - UL | 25 A |
| Series | CLIPLINE UKK |
| Type | Disconnect, Feed Through |
| Disconnect Type | Open |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 400V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-26 AWG |