
TTM Technologies, Inc.
型号:
30057
封装:
-
批次:
-
描述:
RF DIR COUPLER 4GHZ-8GHZ MODULE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Insertion Loss | 0.8dB |
| Applications | Military |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Power - Max | 80W |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | TTM Technologies, Inc. |
| Frequency | 4GHz ~ 8GHz |
| Isolation | 15dB |
| Return Loss | 10.2dB |
| Package | Tray |
| Coupling Factor | 3dB |