
Tensility International Corp
型号:
30-00336
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL 1 COND 18AWG WHITE 16.4'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.837
$11.837
5
$9.6824
$48.412
10
$7.5316
$75.316
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Cable Type | Hook-Up, Shielded |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Product Status | Active |
| Ratings | UL Style 1185 |
| Series | - |
| Length | 16.40' (5.00m) |
| Voltage | 300V |
| Mfr | Tensility International Corp |
| Conductor Strand | 41/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.134" (3.40mm) |