
Phoenix Contact
型号:
2903266
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSY RPSMA-NTYPE PLG-PL 9.8'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$102.6
$102.6
10
$94.392
$943.92
50
$87.21
$4360.5
100
$83.7216
$8372.16
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | - |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | RP-SMA Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 118.1" (3.0m) 9.8' |
| Mfr | Phoenix Contact |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | RP-SMA to N-Type |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 5 GHz |