
Fair-Rite Products Corp.
型号:
2661000801
封装:
-
批次:
-
描述:
FERRITE CORE 75OHM SOLID 2.39MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.247
$0.247
10
$0.1938
$1.938
25
$0.16112
$4.028
50
$0.1387
$6.935
100
$0.124925
$12.4925
250
$0.10545
$26.3625
500
$0.094354
$47.177
1000
$0.080484
$80.484
5000
$0.074936
$374.68
请发送询价,我们将立即回复。
| Impedance @ Frequency | 75Ohm @ 100MHz |
| Inner Dimension | 0.094" Dia (2.39mm) |
| Material | 61 |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Solid |
| Series | - |
| Type | Round |
| Length | 0.297" (7.54mm) |
| Mfr | Fair-Rite Products Corp. |
| Outer Dimension | 0.296" Dia (7.52mm) |
| Package | Bulk |