
Rubycon
型号:
25USC15000MEFCSN22X45
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.237
$4.237
10
$3.41525
$34.1525
50
$2.93721
$146.8605
100
$2.663895
$266.3895
500
$1.980864
$990.432
1000
$1.844264
$1844.264
2500
$1.775949
$4439.8725
5000
$1.741806
$8709.03
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.850" (47.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.08 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | USC |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 4.692 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 15000 µF |
| Package | Bulk |