首页 / 振荡器 / 25QHTF22-13.515-OE
25QHTF22-13.515-OE
detaildesc
25QHTF22-13.515-OE
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHTF22-13.515-OE
描述:
13.515 MHz XO 2.5V 2.5X2.0 MM OE
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 25QHTF22
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVCMOS
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 13.515 MHz