
Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.4136
$14.136
50
$1.2255
$61.275
100
$1.06058
$106.058
500
$0.801306
$400.653
1000
$0.707028
$707.028
2500
$0.659889
$1649.7225
5000
$0.63632
$3181.6
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.413" (10.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 140 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 20mOhm |
| Series | PZJ |
| Type | Hybrid |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.8 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |