
NTE Electronics, Inc
型号:
25-E700-02
封装:
-
批次:
-
描述:
TERMINAL BLOCK EUROSTYLE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$0.4845
$4.845
20
$0.47405
$9.481
30
$0.4598
$13.794
请发送询价,我们将立即回复。
| Positions Per Level | 2 |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Gauge | 12-24 AWG |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | 25-E700 |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Package | Bag |
| Current | 20 A |