
Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.54
$12.54
10
$9.0953
$90.953
100
$7.515355
$751.5355
500
$6.581885
$3290.9425
1000
$6.22287
$6222.87
请发送询价,我们将立即回复。
| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Wrap |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.38" (9.65mm) |
| Millicandela Rating | 75mcd |
| Product Status | Active |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Lamp Color | Yellow |
| Series | 249 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 14V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 2498071 |
| Lens Size | 7.10mm Dia |