
Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5415
$0.5415
25
$0.45448
$11.362
100
$0.387315
$38.7315
250
$0.353628
$88.407
500
$0.336794
$168.397
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Steel |
| Gender | Female, Swage |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.219" (5.56mm) 7/32" |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.080" (2.03mm) |
| Length - Overall | 0.140" (3.56mm) |
| Type | Round Standoff |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Plating | Tin |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |