
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
型号:
2455RM 85010006
封装:
-
批次:
-
描述:
THERMOSTAT 83DEG C SPST-NC CYL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.583
$29.583
10
$24.64965
$246.4965
25
$21.83252
$545.813
100
$21.12819
$2112.819
请发送询价,我们将立即回复。
| Current Rating - DC | - |
| Termination Style | Quick Connect |
| Tolerance | ±11°F (±6°C) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Switching Temperature | 181°F (83°C) |
| Product Status | Active |
| Switching Cycles | 6K |
| Series | 2455RM |
| Reset Temperature | Manual Reset |
| Package / Case | Cylinder with Mounting Flange |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Package | Bulk |
| Current Rating - AC | 10A (240V), 15A (120V) |
| Base Product Number | 2455R |