
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
型号:
2450RC 00040250
封装:
-
批次:
-
描述:
THERMOSTAT 199DEG C NC MODULE QC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$28.69
$28.69
10
$23.91055
$239.1055
25
$21.17816
$529.454
100
$20.49492
$2049.492
请发送询价,我们将立即回复。
| Current Rating - DC | - |
| Termination Style | Quick Connect |
| Tolerance | - |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Switching Temperature | 390°F (199°C) |
| Product Status | Active |
| Switching Cycles | 100K |
| Series | 2450RC |
| Reset Temperature | 351°F (177°C) |
| Package / Case | Module |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Package | Bulk |
| Current Rating - AC | 10A (240V), 15A (120V) |
| Base Product Number | 2450R |