
KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.166
$2.166
10
$1.88575
$18.8575
100
$1.6853
$168.53
500
$1.404423
$702.2115
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 70 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.098" (2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 5046, Kyocera |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Pick and Place, Solder Retention |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 3mm, 3.5mm, 4mm, 4.5mm |
| Base Product Number | 245046 |