
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
型号:
2425-601-X5W0-103ZLF
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FEEDTHRU 0.01UF 100V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.579
$4.579
10
$4.1192
$41.192
50
$3.56972
$178.486
100
$3.11201
$311.201
500
$2.562872
$1281.436
1000
$2.379807
$2379.807
2500
$2.334036
$5835.09
请发送询价,我们将立即回复。
| Insertion Loss | 35dB @ 100MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - |
| Tolerance | -20%, +80% |
| Thread Size | 8-32 |
| Voltage - Rated | 100V |
| Temperature Coefficient | X5W |
| Size / Dimension | 0.187" Dia x 0.470" L (4.75mm x 11.94mm) |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 2425 |
| Package / Case | Axial, Bushing |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Capacitance | 10000 pF |
| Package | Bulk |
| Current | 20 A |