
Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.247
$0.247
25
$0.19418
$4.8545
100
$0.16207
$16.207
250
$0.149454
$37.3635
500
$0.133418
$66.709
1000
$0.109155
$109.155
2500
$0.100054
$250.135
5000
$0.097024
$485.12
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | 0.102" (2.59mm) |
| Color | Natural |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Length - Overall | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Type | Round Spacer |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Plating | - |
| Features | Self Retaining |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | #4 |