
Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$153.3585
$153.3585
10
$141.09305
$1410.9305
50
$130.35653
$6517.8265
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Voltage - Rated | 125V |
| Wire Gauge | 12-24 AWG |
| Product Status | Active |
| Control Side Cable Retainer | Jackscrew Socket |
| Series | VARIOFACE, VIP |
| Current Rating (Per Contact) | 1 A |
| Length | 4.469" (113.51mm) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Positions / Poles | 62 |
| Package | Bulk |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Control Side Connection | D-Sub, Male |
| Width | 2.717" (69.01mm) |