
Qualtek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.546
$2.546
10
$2.31515
$23.1515
25
$2.19298
$54.8245
50
$2.14187
$107.0935
100
$2.039935
$203.9935
250
$1.784898
$446.2245
500
$1.733921
$866.9605
1000
$1.478922
$1478.922
2500
$1.37693
$3442.325
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | NEMA 1-15P, Polarized |
| Voltage Rating | 125VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Unshielded |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Qualtek |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SPT-1 |
| Number of Conductors | 2 |
| Base Product Number | 223053 |