22-60AH-NI-16
detaildesc
22-60AH-NI-16
Leader Tech Inc.
型号:
22-60AH-NI-16
描述:
0.22 X 0.60 NI 16--22-60AH-NI-16
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness Flash
Material Beryllium Copper
Product Status Active
Series -
Type Fingerstock
Length 16.000" (406.40mm)
Shelf Life Start -
Mfr Leader Tech Inc.
Plating Nickel
Height 0.220" (5.59mm)
Package Bulk
Shelf Life -
Attachment Method Adhesive
Width 0.600" (15.24mm)