首页 / 射频屏蔽 / 21M-CBSA-5.0X5.25X0.225
21M-CBSA-5.0X5.25X0.225
detaildesc
21M-CBSA-5.0X5.25X0.225
Leader Tech Inc.
型号:
21M-CBSA-5.0X5.25X0.225
描述:
RF SHIELD 5" X 5.25" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Type Shield, 2-Piece
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Width - Overall 5.000" (127.00mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)