
Heyco Products Corporation
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.551
$0.551
5
$0.4693
$2.3465
10
$0.3914
$3.914
25
$0.36784
$9.196
50
$0.35226
$17.613
100
$0.313215
$31.3215
250
$0.29754
$74.385
500
$0.281865
$140.9325
1000
$0.2662
$266.2
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | 1.000" (25.40mm) |
| Color | Black |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 1.375" (34.93mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Bushing, Grommet Type | Bushing, Split |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Panel Thickness | 0.125" (3.18mm) |
| For Use With/Related Products | Cable, Wires |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | 2184S |