
Molex
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$17.879
$17.879
10
$16.4293
$164.293
25
$15.74796
$393.699
100
$13.875225
$1387.5225
250
$13.194208
$3298.552
500
$12.34297
$6171.485
请发送询价,我们将立即回复。
| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | Bluetooth, DSRC, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| Height (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Module |
| Series | 215868 |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz, 5.5GHz |
| Mfr | Molex |
| Return Loss | -6dB |
| Features | Cable - 300mm |
| Package | Bag |
| Gain | 2dBi, 5.5dBi |
| Base Product Number | 215868 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |