
Davies Molding, LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.7595
$4.7595
5
$4.6303
$23.1515
10
$4.50585
$45.0585
25
$4.38102
$109.5255
50
$4.13041
$206.5205
100
$4.005295
$400.5295
250
$3.629836
$907.459
500
$3.504664
$1752.332
1000
$3.379502
$3379.502
请发送询价,我们将立即回复。
| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Phenolic |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Side |
| Series | - |
| Type | Smooth |
| Mfr | Davies Molding, LLC |
| Style | Cylindrical with Pointer |
| Height | 0.580" (14.73mm) |
| Features | 8-32 Set Screw |
| Package | Bulk |
| Diameter | 1.250" (31.75mm) |
| Base Product Number | 2150 |