
Laird Technologies EMI
型号:
21164152
封装:
-
批次:
-
描述:
RF EMI ABSORBING SHEET 12"X12"
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$129.58
$129.58
10
$123.45155
$1234.5155
25
$120.82518
$3020.6295
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 170°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Square |
| Material | Silicone Rubber |
| Thickness - Overall | 0.010" (0.25mm) |
| Product Status | Active |
| Series | ECCOSORB® MFS |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | 12.000" (304.80mm) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | Laird Technologies EMI |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |
| Adhesive | - |
| Width | 12.000" (304.80mm) |