首页 / 断路器 / 209-3-1REC4-66-4-8-50
209-3-1REC4-66-4-8-50
detaildesc
209-3-1REC4-66-4-8-50
Sensata-Airpax
型号:
209-3-1REC4-66-4-8-50
描述:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 240VAC
用户指南
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 50A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 209
Voltage Rating - AC 240 V