
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2029027-8
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PLUG HSG 8POS 4.20MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.2223
$2.223
25
$0.22116
$5.529
50
$0.21831
$10.9155
100
$0.20178
$20.178
250
$0.16587
$41.4675
500
$0.156655
$78.3275
1000
$0.145597
$145.597
2500
$0.14099
$352.475
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Black |
| Row Spacing | 0.165" (4.20mm) |
| Contact Type | Male Pin |
| Fastening Type | Locking Ramp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Series | VAL-U-LOK |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Connector Type | Plug |
| Pitch | 0.165" (4.20mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 2029027 |